Brimstones Cheb - HC Tachov 1:2

Branky a nahrávky: 8. Turek - 32. Martinec (Skácel), 45. Klíma (Lešňanský ml., Martinec). Rozhodčí: Holý, Kotrbáčková. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení:0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 18:31. Průběh utkání: 1:0, 0:0, 0:2.
Brimstones Cheb: Řehák - Nožička, Jirka, Turek, Magerstein, Tegel, Postl V., Postl M., Chára, Dus, Soubusta, Kapoun, Kula, Šatra, Chmel, Gugalov, Moučka, Zámečník, trenér Brychta
HC Tachov: Libra - Klíma, Černý, Lešňanský, Lešňanský ml., Šmejkal, Martinec, Skácel, Morgestein, Ondruš, Báča, Bučan, Santner, Kůstka, trenér Šín

Utkání bylo od prvního vhazování vyrovnané. Vedení se v 8. minutě ujali domácí po tachovské nešťastné vlastní brance obránce Lešňanského, který srazil puk přihraný Turkem před branku. V druhé třetině se hostům podařilo vyvíjet tlak, soupeře přečíslovali a přestříleli v poměru 15:3, ale chebský brankář své spoluhráče výborně podržel. Ke konci třetiny přišlo několik zbytečných vyloučení Tachovanů a tak se dohrávala druhá třetina z pohledu hostů v defenzívě. Do poslední části hry se vstupovalo bez změny stavu utkání, ale Tachované stáhli hru na dvě pětky a trenér provedl ještě další úpravy útočných řad. Tento tah se vyplatil a po dvou minutách se podařilo vyrovnat po krásné souhře Martince se Skácelem. Hra obou celků se v dalších minutách vyznačovala především opatrností. V předposlední minutě utkání byl zároveň se soupeřem vyloučen i tachovský Skácel a tak se dále hrálo v poměru 4-4. Této situace s otevřenou hrou využil trenér Šín k využití speciálně sestavené formace, kde na křídle nastoupil zkušený Klíma, který čtyři sekundy před závěrečnou sirénou zajistil konečné vítězství Tachova.