ČSLH zahájil další projekt: Výchova talentované mládeže v krajích

Na sedmi zimních stadionech byl prvním společným tréninkem zahájen projekt „Výchova talentované mládeže v krajích", jehož cílem je zajistit mladým talentovaným hokejistům co nejkvalitnější přípravu. Projekt, jehož slavnostní zahájení proběhlo v Karlových Varech, vyplňuje prostor mezi výchovou na klubové úrovni a mládežnickými reprezentacemi, které začínají v kategorii šestnáctiletých. Podmínkou účasti je odpovídající výkonnost, vzorný přístup k hokeji a prospěch.

pondělí 7. září 2015