Farmáři Trstěnice - HC Tachov 6:1

Branky a nahrávky: 1. Lovas (Barták), 1. Rozsypal, 20. Rozsypal (Barták), 21. Tišer (Jalčák), 45. Rozsypal (Lovas), 49. Barták (Sklarenko). Rozhodčí: Petřina ml. - Petřina st., Duršpek. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 24.Střely na branku: 40:25. Průběh utkání: 2:1, 2:0, 2:0.
Farmáři Trstěnice: Šlégl - Barták, Hodovský, Jalčák, Lovas, Rozsypal, Sklarenko, Svoboda, Sýkora, Tišer, Vicmandi, Vopava, trenér Šnajdr
HC Tachov: Libra - Černý, Šmejkal, Lešňanský, Lešňanský ml., Martinec, Skácel, Kůstka, Morgenstein, Báča, Ondruš, Santner, Bučan, trenér Šín

Tachované vstoupili do utkání poměrně nešťastně a na konci první minuty již prohrávali o dvě branky. V 15. minutě korigoval stav utkání tachovský Kůstka. V dalších svou třetinách se nekonalo překvapení a domácí Trstěnice potvrdily roli favorita. Utkání se vyznačovalo slušností a hlavní rozhodčí Petřina neměl moc práce. "Proti silnějšímu a zkušenějšímu soupeři jsme podali dobrý výkon a celkově jsem spokojený. V ledním hokeji se dá po dobrém výkonu prohrát se silnějším soupeřem se zdviženou hlavou a to jsme dnes dokázali," hodnotil utkání tachovský trenér Šín.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.