HC Drivers Cheb 09 - HC Tachov 1:9

Branky a nahrávky: 1. Marek (Písek) - 8. Martinec (Vrána), 16. Morgenstein (Bučan), 21. Skácel (Lešňanský), 30. Kůstka (Martinec), 42. Morgenstein (Lešňanský ml.), 43. Martinec (Lešňanský ml.), 46. Skácel (Lešňanský), 54. Klíma (Bučan). Rozhodčí: Belka, Holý. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 35. Střely na branku: 15:29.
HC Drivers Cheb 09: Hess - Musil, Pluhař, Marek, Písek, Hůlka, Knapek, Sigut, Račan, Smolák, Chvalovský, trenér Pluhař
HC Tachov: Otava - Kůstka, Lešňanský st., Lešňanský, Klíma, Martinec, Skácel, Vrána, Bučan, Santner, Beleš, Morgenstein, Šmejkal, trenér Šín

Do utkání hosté nevstoupili nejlépe a domácí mužstvo Drivers vyvíjelo prvních deset minut značný tlak. Již 37 sekund po úvodním vhazování domácí vstřelili branku a na hráčích Tachova bylo znát bezradnost. I v dalších minutách domácí tým tlačil na tachovskou branku, ale několik vyložených brankových příležitostí zachránil brankář Otava. Tachované se postupně začali díky podpoře zezadu srovnávat s hrou soupeře a od začátku druhé třetiny se dostali do herní pohody, která je znatelná již několik posledních utkání. Konečný výsledek 1:8 vystihuje průběh druhé a třetí části hry. Trenér tachovského mužstva hodnotil utkání velice opatrně: "První třetina utkání byla velice hokejově zoufalá. Prvních několik střídání vypadalo, jako by hráči ještě nevyjezdili vánoční řízky, rybu a salát. V obranném pásmu jsme nedokázali účinně bránit a velkou oporou nám jako vždy byl brankář Otava. Od druhé třetiny jsme začali náš výkon zlepšovat, ale mě osobně trápila zbytečná vyloučení a pomalé přecházení středního pásma s mnoha chybnými přihrávkami. Naštěstí se nám podařilo využít opravdu nekvalitního výkonu soupeřova brankáře. Ve čtvrtečním utkání na domácím ledě snad již podáme lepší výkon."