HC DTJ Klabava - HC Tachov 1:3

6:56 Salač (Raba, Malý), 19:43 Raba (Klíma), 23:03 Beleš

HC Tachov: Hliboký - Klíma, Lešňanský,Mucha, Bolonin - Schicker, Beleš, Morgenstein - Raba, Malý O., Salač - Švagr

Do utkání vstoupil lépe tým Tachova, po asistencích Raby a Malého skóroval Salač. Vedení udržel tým Tachova až do druhé třetiny, kdy ve druhé minutě minutě srovnával domácí Opp. Tým Tachova ovšem nepolevil a po třech minutách strhnul vedení na svou stranu, kdy po přihrávce Klímy vstřelil branku Roman Raba. Utkání se hrálo stále ve vysokém tempu a s ubíhajícím časem narůstala nervozita soupeře, který vyvolal několik zbytečných šarvátek.

Tachov ustál i tři sporné přesilovky 5:3 a naopak Michalem Belešem po pěkné individuální akci navýšil náskok na konečných 3:1.

Všichni hráči odvedli výborný výkon, zaskvěl se především gólman Matěj Hliboký.