HC Tachov - AH Medvědi 6:4

Góly a nahrávky: 15. Beleš (Šmejkal, Švagr), 18. Martinec (Skácel, Báča), 19. Martinec (Skácel), 27. Báča (Martinec, Lešňanský st.), 28. Morgenstein (Beleš, Klíma), 44. Šmejkal (Morgenstein, Beleš) - 6. Dvořák (Ticháček), 9. Dvořák (Ticháček), 13. Schejbal, 38. Jánský Ja. (Dvořák, Ticháček). Rozhodčí: Gendráč - Švagr, Ruda. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 31. Střely na branku: 30:16.
HC Tachov: Hliboký - Lešňanský st., Černý, Bolonin, Švagr, Báča, Martinec, Skácel, Morgenstein, Beleš, Klíma, Šmejkal, Bučan, Hubálek, trenér Brzobohatý
AH Medvědi: Truhlář - Dvořák, Bruckner, Michalec, Kala, Ticháček, Jánský Ja., Bavor, Schejbal, Rybák, Jánský Jo., trenér Kulich

Domácí vstoupili do sobotního utkání velice vlažně a s vědomím svého průběžného 2. místa v tabulce krajské soutěže podcenili slabšího soupeře a během dvanácti minut prohrávali 0:3. Až po rázné domluvě trenéra Brzobohatého začalo tachovské "A" mužstvo hrát svůj hokej a druhou třetinu vyhrálo především díky útoku Báča - Martinec - Skácel 4:0. Závěrečná část hry nepřinesla dramatický vývoj, který diváci předpokládali, a utkání končilo za stavu 6:4 ziskem tří bodů pro domácí. "Dnešní utkání bylo plné zvratů a zajímavých situací. Za většinu komplikací jsme si mohli sami svou nedůsledností a hráči trochu spí po posledních kolech na vavřínech. Studená sprcha v podobě první třetiny nám prospěla", řekl k utkání asistent trenéra domácích Robin Šín.