HC Tachov - HC Auta a Auta Cheb 3:2

Branky a nahrávky: 5. Šmejkal (Bučan), 34. Martinec (Morgenstein), 37. Skácel (Šmejkal) - 22. Fischer (Hála), 26. Fikejz. Rozhodčí: Kysilka, Marzy.Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 37. Střely na branku: 32:23.
HC Tachov: Otava - Jadlovský, Klíma, Lešňanský, Černý, Ondruš, Beleš, Morgenstein, Lešňanský ml., Šmejkal, Bučan, Skácel, Martinec, trenér Brzobohatý
HC Auta a Auta Cheb: Gelbič - Fischer, Hála, Polan, Pultar, Ticháček, Janda, Šmajda, Fikejz, Markgraf, Florián, trenér Kozlík

Do velice vyrovnaného utkání vstoupili lépe domácí, když vstřelil v 5. minutě Šmejkal branku za asistence Bučana. První třetina již žádnou další změnu stavu nepřinesla a až v druhé části hry se lepší skóre přehouplo na stranu chebského celku, kdy se domácí dopouštěli zbytečných chyb a nebyli důslední před vlastní brankou. Po důrazné domluvě tachovského trenéra se od začátku poslední části hry chopili iniciativy domácí a vstřelili dvě branky, z toho jednu ve vlastním oslabení. "Svým výkonem nás dnes podržel brankář Otava, který především pracoval při našem herním výpadku v druhé třetině. K hladkému a slušnému průběhu utkání přispěl výborný výkon rozhodčích z Mariánských Lázní," připojil komentář asistent domácího trenéra Šín.