HC Tachov - HC Mariánské Lázně 2:7

Branky a nahrávky: 6. Martinec (Lešňanský ml.), 54. Kůstka (Martinec) - 2. Piskač (Bujtár), 5. Helis (Plíhal), 6. Konfršt (Černý), 13. Konfršt (Černý), 26. Budka (Bujtár), 34. Hampejs (Bujtár), 51. Musil (Černý). Rozhodčí: Vrbský - Procházka, Duršpek.Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku:26:34. Průběh utkání: 1:4, 0:2, 1:1.
HC Tachov: Libra - Černý, Šmejkal, Lešňanský, Šnajdr, Skácel, Lešňanský ml., Martinec, Morgenstein, Vrána, Kůstka, Bučan, trenér Šín
HC Mariánské Lázně: Andrle - Budka, Contos, Piskač, Česal, Konfršt, Musil, Černý, Helis, Bujtár, Hampejs, Partl, Plíhal, trenér Contos

První třetinu mnohem aktivněji zahájilo hostující mužstvo a v 6. minutě již vsítilo svou třetí branku. Na domácích byl zřetelný přehnaný respekt ze zkušenějšího soupeře, který vede tabulku soutěže. Tachované se snažili i proti výrazně silnějšímu soupeři hodně útočit, ale často za sebou nechávali mezery v obraně. Jedinou branku domácích v první třetině zajistil Martinec díky kvalitní a důrazné hře před brankovištěm soupeře. Do druhé části utkání nastoupilo domácí mužstvo se znatelně změněnou sestavou a tento tah se trenéru Šínovi vydařil. Domácí lépe bránili a soupeř měl problémy s pronikáním do obranného pásma tachovského áčka. Třetí část hry byla již velice vyrovnaná, domácí dokonce vypálili na branku soupeře stejný počet střel jako za první dvě třetiny dohromady. Konečný stav 2:7 je především zrcadlem první nepovedené třetiny. Tachovany výborným výkonem opět podpořil dorostenecký brankář Libra.