HC Tachov - HC Mariánské Lázně 4:7

Branky a nahrávky: 29. Morgenstein (Skácel, Kůstka), 40. Šmejkal (Klíma), 50. Lešňanský (Bolonin), 54. Bolonin (Černý) - 4. Čontoš, 5. Szabó (Černý), 13. Bujtár (Česal), 22. Vašíček, 35. Vašíček (Szabó), 45. Szabó (Česal). Rozhodčí: Daněk - Procházka, Fillinger. Vyloučení: 6:12, navíc Konfršt (ML) osobní trest za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 19:28.
HC Tachov: Pták - Klíma, Černý, Morgenstein, Kůstka, Lešňanský, Šmejkal, Skácel, Lešňanský ml., Bučan, Ondruš, Vrána, Beleš, Bolonin, trenér Šín
HC Mariánské Lázně: Špírek - Česal, Konfršt, Čontoš, Bolek, Reiss, Bujtár, Hampejs, Novák, Vašíček, Szabó, Černý, trenér Špírek

Domácí vstoupili do utkání nešťastně vlastní brankou ve 4. minutě, čímž po třech letech přivítali ve své brance Františka Ptáka, který musel nastoupit kvůli zranění Libry a trestu Otavy. Tachov se dostal pod silný tlak, ze kterého vyplynuly další dvě branky a stav byl po první části hry 0:3. V druhé třetině hosté začali zbytečně faulovat a diskutovat s hlavním rozhodčím a hra se začala vyrovnávat. Bohužel se domácím nepodařilo prosadit v přesilové hře 5 na 3. Takovou přesilovku se podařilo zúročit až v třetí části hry, kdy měli ze zápasu konečně více domácí, kteří využívali zbytečných vyloučení a nedisciplinovanosti mariánskolázeňských hráčů. Konečný stav 4:7 odráží plně odráží sportovní výkony obou mužstev.