HC Tachov - HC Strašice 10:2

V šestém kole se utkal tým HC Tachov s družstvem Strašic, které bylo papírově jasně slabším soupeřem. Zápas domácí začali ve vysokém tempu, ale po neproměnění několika šancí byla hra postupně poznamenána řadou nepřesností a tým Tachova se přizpůsobil tempu soupeře. Ještě na začátku osmé minuty tak na ukazateli skóre byl stav 0:0. domácí se ujali vedení v polovině osmé minuty, po přihrávce Raby dal gól Malý. Nicméně za minutu bylo po špatném střídání domácích z breaku vyrovnáno hostujícím Lorencem, který nedal gólmanu Hlibokému sebemenší šanci. Po dalších dvou minutách se z individuální akce prosadil Mucha. To bylo ovšem ze strany obou týmů v první části všechno. Ve 22. minutě se opět trefil Malý a zdálo se, že domácí začínají nabírat tempo. Ovšem po vyloučení Dlouhého soupeř snížil na 3:2 a zápas se začal opět chvíli dramatizovat. Od 28.minuty byl ovšem na ledě pouze jeden tým. To skóroval Dlouhý po přihrávkách Raby a Malého a minutu na to síť soupeře rozvlnil kapitán Morgenstein po přihrávkách Beleše a Schickera. Ve třetí třetině již tým HC pouze pohodlně navyšoval svůj náskok a předváděl pohlednou kombinační hru. Postupně nejdříve zkompletoval hattrick Ondra Malý, druhý gól přidal Dlouhý. Pěknou branku po přihrávkách dlouhého a Raby přidal i obránce Lešňanský, Malý ještě přidal svůj čtvrtý gól v zápase a na závěrečných 10:2 pečetil Roman Raba. HC Tachov má v soutěži KSM PK zatím 4 výhry a jednu prohru, páté kolo bylo odloženo.