HC Tachov - HC Stříbro 06 9:4

Branky a nahrávky: 1. Beleš (Šmejkal, Bolonin), 6. Beleš (Bolonin, Klíma), 9. Báča (Morgenstein), 14. Morgenstein (Klíma, Lešňanský ml.), 21. Lešňanský ml. (Kůstka), 24. Šmejkal (Morgenstein), 34. Bolonin (Kůstka), 41. Beleš (Šmejkal), 49. Klíma (Šmejkal, Beleš) - 7. Velich (Sasz), 10. Turek J., 18. Velich, 46. Rataj (Průša). Rozhodčí: Daněk - Fillinger, Švagr. Vyloučení: 5:4, navíc Macák (Stříbro) 5 minut + osobní trest do konce utkání. Využití: 3:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 25. Střely na branku: 29:19.
HC Tachov: Otava - Černý, Kůstka, Lešňanský, Klíma, Šmejkal, Morgenstein, Báča, Lešňanský ml., Bučan, Beleš, Bolonin, trenér Šín
HC Stříbro 06: Kolena, Šaman - Krištofovič, Macák, Šmolík, Rataj, Turek F., Velich, Hrad, Turek J., Průša, Sasz, Matys, Polák, trenér Kanta

Domácí nastoupili k důležitému utkání regionálního přeboru mužů v nových zápasových dresech a s velkým odhodláním soupeře porazit. Od první minuty měli domácí více ze hry a již v 38. sekundě utkání ve vlastním oslabení vstřelil první branku Beleš. Tento dorostenec se v utkání trefil ještě dvakrát a s další jednou asistentcí se stal nejproduktivnějším hráčem večera. Stav po první třetině byl 4:3, domácí obdrželi branky především po hrubých individuálních chybách v obraně. Do druhé třetiny šli domácí s jasným zadáním dobře zajištěné hry a důsledným bráněním středního pásma. Toto se projevilo výtečným výsledkem druhé třetiny 3:0. Poslední třetina již nepřinesla žádná překvapení a konečné skóre bylo 9:4. Utkání zhodnotil trenér domácích Robin Šín: "Hráči od začátku druhé třetiny plnili zadané úkoly a vyvarovali se chyb z první třetiny pramenících ze zbytečné zbrklosti a občasné hráčské naivity. Velkou posilou je bez debat návrat Honzy Klímy, kterému vypršel trest. Oproti předchozím rokům působí převážně v útoku a to je hodně znát."