HC Tachov - HC Vipers Plzeň 8:4

HC Tachov: Hliboký, Procházka - Bolonin, Mucha, Klíma, Lešňanský - Schicker, Beleš, Morgenstein - Raba, Malý, Salač - Báča, Skácel, Bučan

Tým HC Tachov změřil síly s plzeňskými Vipers v pátek 12.10. od 18.30. Tým opět nastoupil bez čtyř opor základní sestavy, z nichž tři (Dlouhý, Martinec a Černý) plnili pracovní povinnosti a Lešňanský mladší je dlouhodobě zraněný. Od samého začátku utkání bylo jasné, kdo bude herně dominovat, přesto se vedení ujali Vipers, kteří vstřelili branku z ojedinělého breaku po špatném střídání domácích. V rozmezí jedné minuty domácí dvěma góly Raby a Beleše strhli vedení na svou stranu. Domácí poté ještě dovolili z dalšího breaku srovnat skóre na 2:2, ale poté už jednoznačně kráčeli za vítězstvím. Herně vynikl zejména David Schicker, který vstřelil hatrick a jednou asistoval, a Beleš, který kromě vstřelené branky 3krát asistoval. Další dobrý výkon podali útočníci Raba,Malý a obránce Klíma, ale za bojovnost je třeba pochválit celý tým. Spolehlivý výkon opět podal gólman Hliboký, jehož ve třetí třetině při své premiéře za muže vystřídal dorostenec Petr Procházka. V soutěži má tým HC Tachov zatím bilanci tří výher a jedné prohry.