HC TACHOV-Mar.Lázně - HC BANÍK SOKOLOV 8 : 4

Dne 11.1.2015 se na zimním stadiónu v Mariánských Lázní konalo další mistrovské utkání kategorie 4. tříd. Začátek byl stanoven na 10h30min mezi týmy HC TACHOV-Mariánské Lázně a HC BANÍK SOKOLOV.

Sestava HC Tachov- Mar. Lázně

Brankáři: Mašek , Pavlovic
Obránci : Vlažný, Bílek, Maštalířský, Šlosar
Útočníci: Kačírek, Zeman, Křemen, Lukeš, Kozák, Pittr

HC Tachov - Mar. Lázně : HC BANÍK SOKOLOV 8 : 4 ( 2:1 ; 2:1 ; 4:2 )

Góly HC Tachov-Mar.Lázně:

Bílek 3 x
Maštalířský 3 x
Šlosar 1 x
Pittr 1 x

V pokračují krajské lize žáků 4.tříd jsme přivítali tým HC Baník Sokolov. Naši hráči posíleni o těžkou zkušenost z vánočního turnaje předvedli zlepšený výkon. Od začátku utkání jsme dobře bruslili a soupeře nepouštěli do nějakého výrazného tlaku. Výborně chytající Pavlovic držel dlouho čisté konto, o které přišel až v závěru první třetiny. V polovině utkání došlo k plánované výměně brankářů a do branky nastoupil Mašek. Ve třetí třetině někteří naši hráči polevili a soupeř toho využil na korekci skóre. V závěru utkání jsme dobře bránili a s přehledem uhájili první vítězství na velké hřiště.