HC Tachov - Mar. Lázně : HC STADIÓN CHEB 18 : 9

Dne 18. 01. 2015 se na zimním stadiónu v Tachově konalo další utkání Krajské Ligy žáků kategorie 4.tř v tomto ročníku. Začátek byl od 14h. Naším soupeřem byl tým HC STADIÓN CHEB.

Sestava HC Tachov- Mar. Lázně

Brankáři: Mašek , Pavlovic
Obránci : Bílek, Maštalířský, Šlosar , Lukeš
Útočníci: Kačírek, Zeman, Křemen, Kozák, Pittr, Konigssmark

HC Tachov - Mar. Lázně : HC STADIÓN CHEB 18 : 9 ( 7:1 ; 3 : 7 ; 8 : 1 )

Pittr 2 x

V dalším kole Krajské ligy žáků jsme přivítali na ZS v Tachově tým HC Stadión Cheb. První třetina vyzněla jasně pro domácí tým, který svého soupeře přehrál v poměru 7:1. Na tak vysokém vedení měl také podíl výborně chytající Mašek. V druhé třetině domácí hráči přestali bruslit a soupeř toho dokázal využít. Ve druhé třetině korigoval skóre na 10:8. Domácí trenér Mucha v průběhu přestávky důrazně promluvil ke všem hráčům. Výsledkem byla zvýšená aktivita domácích avšak bez gólového efektu. Ve třetí třetině se hrálo dlouho bez gólů. V sedmé minutě třetí třetiny se gólově opět prosadili domácí hráči. Třetí třetinu po zásluze vyhráli 8:1.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.