HC Tachov - PSK 96 Cheb 7:3

Góly a nahrávky: 1. Klíma (Skácel), 21. Lešňanský st. (Klíma, Skácel), 25. Báča (Lešňanský ml.), 35. Skácel (Šmejkal, Klíma), 41. Lešňanský st. (Skácel, Lešňanský ml.), 42. Morgenstein (Beleš), 44. Lešňanský ml. (Beleš) - 9. Křeček, 32. Mičuda (Křeček), 34. Holý (Mičuda). Rozhodčí: Marzy - Daněk, Švagr. Vyloučení: 6:11, navíc Křepelka (Cheb) 5 minut + osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 43.
HC Tachov: Hliboký - Černý, Klíma, Morgenstein, Šmejkal, Bolonin, Lešňanský ml., Švagr, Skácel, Báča, Lešňanský st., Bučan, Beleš, Martinec, trenér Brzobohatý, vedoucí Šín
PSK 96 Cheb: Gendráč Ji - Kroupa, Křepelka, Brejcha, Tomšovic, Mičuda, Holý, Ptáček, Mochán, Jaroš, Řezáč, Moulis, Křeček, Gendráč Ja, Kadeřábek, trenér Grech, vedoucí Ptáček

Oba týmy vstoupily do utkání s plným nasazením, protože šlo o souboj týmů z blízkých míst v tabulce. Více ze hry ovšem měli domácí, kteří od začátku více přebírali iniciativu a jen díky dobrému výkonu chebského brankáře Gendráče byl stav po první třetině vyrovnaný 1:1. V druhé části hry se začala stupňovat nervozita, docházelo k potyčkám mezi hráči a padalo více trestů. Po druhé třetině domácí hráče v šatně "osprchoval" trenér Brzobohatý a to především za zbytečné oplácení a tím spojené vylučování. V závěrečné třetině již byl výkon domácích soustředěnější a nedocházelo ke zbytečným reakcím na provokace ze strany hostů. Tito byli více vylučováni a tak bylo možné využívat přesilové hry. Takto se úspěšně stalo ve dvou případech. Na zbytečně agresivní hru také doplatil v 45. minutě chebský Křepelka, který obdržel větší trest a osobní trest do konce utkání za hrubost. Tachovští si výhrou upevnili své druhé místo v tabulce a soustředěným výkonem se přiblížili k zlaté příčce.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.