HC Tachov - PSK 96 Cheb 4:4

Branky a nahrávky: 1. Šnajdr (Martinec), 1. Vrána (Šnajdr), 19. Martinec (Skácel, Klíma), 37. Morgenstein (Kůstka, Černý). Rozhodčí: Vrbský - Procházka, Mašát.Vyloučení: 2:0, navíc Vrbický (Cheb) 10 minut za nesportovní chování. Využití:0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 16:22. Průběh utkání: 2:3, 1:0, 1:1.
HC Tachov: Libra - Klíma, Černý, Jadlovský, Šnajdr, Martinec, Skácel, Bučan, Morgenstein, Kůstka, Vrána, trenér Šín
PSK 96 Cheb: Gendráč J. - Brejcha, Tomšovič, Vrbcký, Chochola, Holý, Ptáček, Jaroš, Řezáč, Moulis, Brauneis, Lavička P., Lavička Z., trenér Gendráč M.

První branka padla nedlouho po úvodním vhazování, střelcem byl tachovský Šnajdr. Následně se ovšem iniciativy chopili hosté a během čtyř minut změnili stav utkání na 1:3 a domácí pouze ve 12. minutě snižovali po krásném gólu Vrány. Stav 2:3 vydržel až do poloviny druhé třetiny, kdy za Tachov skóroval po přesné přihrávce Skácela zkušený útočník Martinec. V závěrečné části hry dostal domácí do vedení Morgenstein díky důraznosti před brankou soupeře. Bohužel přišla dvě zbytečná vyloučení domácích a jedno z nich soupeř využil. Až do konce utkání se již stav nezměnil a tak každé mužstvo získalo jeden bod.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.