HC Tachov - Sokol Radobyčice 6:3

10. kolo přivezlo do Tachova mužstvo Radobyčic, které jsou aktuálně na předposlední příčce v tabulce. Favorit utkání byl jasný a pro domácí to měla být další příležitost na vylepšení skóre. Trenér Brzobohatý postrádal nemocné či zraněné Čadka, Hřebíka, Muchu a v brance dostal příležitost junior Procházka. Tachov sice zvítězil 6:3, ale díky neproměňování šancí si situaci v zápase zkomplikoval a hosté hrající neustále na hranici a často za hranicí pravidel domácím utkání notně znepříjemnili. Prvních soutěžních gólů v kategorii mužů se dočkali dorostenec Jakub Šmejkal a junior Eduard Šimůnek, který skóroval hned dvakrát. Spíše než pohledný hokej byl k vidění tuhý boj. Přesto Tachov získal plný počet bodů do tabulky a je aktuálně na druhé pozici se stejným počtem bodů jako vedoucí Rokycany, které mají ovšem utkání k dobru a lepší skóre.

HC Tachov – HC Radobyčice  6:3

třetiny: 2:0; 1:1; 3:2

vyloučení : 4:6, využití 0:0

góly domácích: 7.min.Pouska (Sluka), 8.min Šmejkal( Skácel, Lešňanský),30.min. Sluka, 32.min Šimůnek ( Pouska, Malý), 37.min Dlouhý ( Beleš), 44. min Šimůnek ( Pouska)