HC Tachov - SPLH Hamrníky 2:3

Branky a nahrávky: 21. Šnajdr (Šmejkal), 26. Vrána (Šmejkal, Klíma) - 32. Heřman, 35. Vaněk, 45. Větrovec (Vaněk). Rozhodčí: Vrbský - Novák, Ruda.Vyloučení: 3:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku:15:25. Průběh utkání: 0:0, 2:0, 0:3.
HC Tachov: Libra - Černý, Klíma, Jadlovský, Lešňanský, Šnajdr, Šmejkal, Lešňanský ml., Martinec, Skácel, Kovář, Morgenstein, Kůstka, Vrána, Bučan, trenér Šín
SPLH Hamrníky: Kaplan - Vaněk, Bálek, Kysilka ml., Větrovec, Dzuro, Vopěnka, Heřman, Šuta, Vysloužil, Kysilka, trenér Šuta

Domácí po dlouhé době nastoupili k utkání v plné sestavě a proti zkušenějšímu a tabulkově silnějšímu soupeři sehráli utkání na dobré úrovni. Od začátku bylo utkání velice vyrovnané a proto byl stav po první třetině 0:0. V druhé části hry se domácím povedlo využít dvě přesilové hry. První branku zajistil po přihrávce Šmejkala přesnou a tvrdou střelou od modré čáry Šnajdr. Druhou branku vstřelil Vrána díky kvalitní práci před brankou soupeře. Po úpravě ledové plochy se většina herní aktivity přesunula na stranu Hamrníků a tito potrestali dvě zbytečná vyloučení domácích. Od 35. minuty byl stav utkání 2:2 a hrál se opatrný hokej. V poslední minutě utkání po hrubé chybě dorostence Šmejkala na útočné modré čáře došlo k přečíslení a deset sekund před poslední sirénou hosté zvýšili na 2:3. "Konečně jsme mohli postavit proti silnějšímu soupeři sestavu dle mých představ. Bohužel jsme prohráli třeti třetinu kvůli zbytečným vyloučením a přehnaně opatrné hře. Můj velký dík patří brankáři Librovi, který nás především v poslední části hry hodně podržel. Do příště se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení. Hra v oslabení opravdu nepatří mezi naše silné stránky", hodnotil utkání trenér domácích Šín.