HC Tachov - TJ SOKOL MALÁ VÍSKA 2:5

Branky a nahrávky: 45. Lešňanský ml. (Beleš, Morgenstein), 54. Klíma (Santner, Bolonin) - 3. Papoušek Jar. (Kosohorský), 3. Kotěšovec, 14. Papoušek Jiří (Kotěšovec), 22. Kotěšovec (Nauš), 53. Fait (Kosohorský).Rozhodčí: Daněk - Procházka, Nejdl. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 17:25.
HC Tachov: Otava - Klíma, Černý, Morgenstein, Kůstka, Lešňanský, Skácel, Lešňanský ml., Martinec, Bučan, Beleš, Bolonin, Santner, trenér Šín
TJ SOKOL MALÁ VÍSKA: Sika - Chalupa, Šimsa, Papoušek Jar., Papoušek Jiří, Kotěšovec, Nauš, Kosohorský, Rašek, Kohout, Fait, Davídek, trenér Bělík

Domácí vstoupili do utkání možná az se zbytečně velkým respektem před silnějším a zkušenějším soupeřem a proto byla jejich hra od úvodního vhazování velice nervózní. Vše se projevilo v 3. minutě, kdy hosté vstřelili dva rychlé góly po hrubých chybách před brankou Tachova. Až od poloviny utkání domácí začali přebírat část aktivity soupeře, vypracovávali si brankové příležitosti a zodpovědně bránili střední pásmo. Trenér Šín byl celkově s výkonem svých hráčů spokojený: "Dnes jsme hráli proti silnému soupeři, v jehož sestavě převážně najdeme hráče se zkušenostmi s ledním hokejem od šesti let věku a někteří hráli i seniorské republikové soutěže. V takových utkáních se projeví základní nedostatky hráčů, kteří začínali s ledním hokejem v pozdějším věku nebo hráli v žácích obyčejný okresní přebor. Proti zkušenému soupeři jsme podali celkově kvalitní výkon a hráčům nemohu nic vážnějšího vytknout. Jen některé naše fauly byly opět zbytečné."