Staň se rozhodčím

Zapojte se do projektu "Staň se rozhodčím"

Cílem projektu je navýšení počtu aktivních rozhodčích v celém plzeňském kraji pro řízení utkání od mini hokeje po krajskou ligu mužů.

Projekt je určen pro hráče věku od 15 let, kteří mají nejlepší startovací pozici, znají základní pravidla ledního hokeje, zužitkují veškeré úsilí z tréninků, letních příprav a soustředění. Vše se dá využít, obléknout pruhovaný dres, a být součástí utkání ledního hokeje. V začátcích není překážkou ani aktivní kariéra hráče hokeje – vše se dá domluvit. Rozhodčí, kteří na sobě budou pracovat a budou mít snahu se zlepšovat se mohou snadno propracovat do nejvyšších českých, ale i světových soutěží, či mezinárodních turnajů.

V plzeňském kraji začínalo plno skvělých rozhodčích, v poslední době se z hráče na rozhodčího adaptoval například Libor Suchánek (který řídí zápasy NHL a AHL), Matěj Sýkora (který řídí zápasy extraligy), Jakub Valenta (který řídí zápasy WSM Ligy) nebo Jakub Šindel a Pavel Sedláček (kteří řídí zápasy 2. ligy).

Hlavní motivace:

* možnost zůstat u hokeje a být za to finančně ohodnocen;

* možnost dotáhnout to do extraligy;

* skvělá parta lidí (stejně jako v šatna hokejistů);

* zvyšování finančních odměn rozhodčích.