TJ Sokol Ves Touškov - HC Tachov 2:8

HC Tachov: Hliboký, Procházka – Černý, Klíma, Lešňanský, Mucha, Bolonin – Schicker, Beleš, Morgenstein – Raba, Malý, Dlouhý – Báča, Martinec, Krause

V desátém kole zajížděl tým HC Tachov A do plzeňské ČEZ arény II k dalšímu utkání KSM skupiny A. Tachov chtěl odčinit porážku z 9. kola z Klatov, kde podlehl Malé Vísce 3:1 a v tabulce tím spadl na 4. místo. Od úvodního hvizdu se hrál rychlý hokej s šancemi na obou stranách . Na úvodní branku se čekalo do 11. minuty, kdy se trefil kapitán Morgenstein. Za necelou minutu zvýšil náskok Tachova Malý po přihrávce Raby a další branku Tachova přidal tvrdou střelou od modré obránce Lešňanský po přihrávce Schickera. Soupeři se podařilo snížit na 3:1, kdy se prosadil nejlepší hráč domácích Šanda. Tachov od konce první třetiny diktoval tempo a dobrým bruslením a napadáním nutil soupeře k chybám.Ti hrozili pouze z ojedinělých brejků, které spolehlivě pochytal gólman Hliboký, jenž opět v brance čaroval. Ve druhé třetině padl pouze jeden gól z hole Radka Dlouhého a náskok Tachova se zvýšil na pohodlných 4:1. Třetí třetina se opět odehrávala režii Tachova, gólman Hliboký přepustil svoje místo dorostenci Procházkovi. Hned v úvodu se trefil Martinec po přihrávce Krauseho a přestože soupeř ještě dokázal snížit na 5:2 Roupcem, Tachov za necelou půlminutu skóre opět navýšil Dlouhým po asistenci Malého a pokračoval ve výborném výkonu až do závěrečné sirény. Góly ještě přidali Schicker po přihrávkách Černého a Morgensteina a skóre uzavřel Bolonin po přihrávce Malého. Tachov naplnil svůj potenciál, spravil si chuť po nevydařeném utkání v Klatovech a vrátil se na třetí místo v tabulce. Další zápas čeká hráče Tachova na domácím ledě v pátek 7.12.2012 s loňským vítězem základní části soutěže SK z Bor. Srdečně zveme všechny příznivce ledního hokeje

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.