TJ Stadion Cheb - HC Tachov

Góly a nahrávky: 3. Morgenstein (Lešňanský st.), 8. Bučan (Hubálek), 39. Martinec (Bolonin), 44. Lešňanský st. (Beleš), rozhodující samostatný nájezd Beleš. Rozhodčí: Kobielský, Soubusta. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 23:15.
TJ Stadion Cheb: Zeman - Zimmel, Marek, Povák, Nožička, Bláhovec, Hošek, Moudrý, Šnaidler, Janiš, Bréda, Priadka, Botoš, trenér Jánský
HC Tachov: Libra - Černý, Švagr, Lešňanský st., Bolonin, Morgenstein, Beleš, Báča, Martinec, Klíma, Skácel, Bučan, Hubálek, trenér Brzobohatý

"A" mužstvo nastoupilo v druhém kole krajské soutěže mužů proti silnému soupeři z Chebu. Do utkání lépe vstoupili Tachovští, když ve 3. minutě přesně vsítil puk do branky Morgenstein po Lešňanského odražené střele od brankáře. Soupeř ovšem hned ve 4. minutě odpověděl. V 8. minutě zvyšoval na 1:2 tachovský Bučan, soupeř rychle odpověděl a za stavu 2:2 se končila první část hry. Druhou třetinu zvládli lépe domácí a podařilo se jim při přesilové hře v 28. minutě zvýšit na 3:2. Následovalo několik zbytečných vyloučení Tachovanů, které soupeř nevyužil, a stav utkání se již do konce třetiny neměnil. Do třetí části utkání vstoupil lépe Tachov, když přesně zakončil Martinec. Ještě v téže minutě prostřelil tachovského brankáře Libru chebský útočník Janiš a opět se schylovalo k dramatu. Každé družstvo ještě stačilo vstřelit jeden gól a po výsledku 4:4 v základní hrací době přišly na řadu samostatné nájezdy. Až ve 4. sérii neproměnil chebský Hošek a Beleš odpověděl gólem a rozhodl tak o zisku dvou bodů pro HC Tachov.