Turnaj Chotěboř 2. Místo

V pátek v 16 hodin jsme odjeli do Chotěboře, kde jsme se v sobotu účastnili hokejového turnaje ročníku 2005 a ml.

V sobotu jsme v Chotěboři odehráli pět utkání.

Naši hráči udělali maximum pro týmový úspěch a ukázali mladším hráčům, že týmový úspěch je více než osobní statistiky. Trenér Štepán Mucha vtisknul mužstvu jasnou herní tvář a každý hráč odvedl maximum svých možností. Oceněním bylo uznání soupeřů za předváděný výkon. Některý týmy jsme jednoznačně přehráli. Všem hráčům patří poděkování za vzornou reprezentaci města TACHOVA a HC TACHOV. V níže uvedeném odkazu naleznete hodnocení jednoho z trenérů soupeře.

www.sckolin.cz/index.php/rodicum-4-trida/656-turnaj-chotebor-28-3-2015

Konečné pořadí: