Všem rodičům, členům a přiznivcům tachovského hokeje

Pro sezónu 2015/2016 se klub HC Tachov rozšíří o ženský tým. Vedení klubu uzavřelo smlouvu s panem Strakou Martinem o převzetí ženského týmu HC Plzeň 1929. K dohodě došlo, aby byl zachován ženský tým v Plzeňském kraji. Náš klub byl osloven, jelikož poskytuje svým svěřencům velmi dobré zázemí. Pro náš klub se jedná o významný posun. Vysíláme signál všem dětem v okolí, že jsou v našem klubu vítány všechny děti, které projeví zájem o hokej. Mohou hrát hokej až do dospělosti. Zároveň bychom chtěli zdůraznit, že v ženském týmu jde o velmi mladý kolektiv, ve kterém je v současnosti 9 hráček v Reprezentaci České republiky. Jedná se tedy o kvalitní tým s velkým potenciálem. O jeho prvním utkání Vás budeme rádi a včas informovat.

Velmi nás potěší Vaše hojná účast i na všech ostatních utkáních našich svěřenců, kteří si vedli v uplynulé sezóně 2014/2015 velmi dobře.

Muži A vyhráli Krajskou soutěž mužů Plzeňského kraje
Muži B se umístili na 4. místě v tachovské NHL
Starší dorost se udržel v Lize staršího dorostu
Mladší dorost vyhrál Krajskou soutěž dorostu Karlovarského kraje
Starší žáci postoupili ve druhé části soutěže Liga starších žáků do kvalitnější skupiny.
Mladší žáci se v Lize mladších žáků umístili na krásném 4. místě z celkového počtu 16 týmů.
4. třída a mladší se nevyhodnocují, ale dle jejich výher s kvalitními soupeři, můžeme říci, že si vedou velmi dobře a mají potenciál.
Ženy budou hrát Soutěž žen - divize A1, což je druhá nejvyšší soutěž v České republice.

Mládežnické soutěže hrajeme společně s klubem HC Mariánské Lázně.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem činovníkům, trenérům, sponzorům, podporovatelům a v neposlední řadě i rodičům za jejich podporu tachovského hokeje, který se snaží šířit dobré jméno města po celé České republice a i v zahraničí.

Vedení klubu HC Tachov

čtvrtek 28. květen 2015