HC Buldoci Stříbro - HC Tachov 6:3

Branky a nahrávky: 1. Staněk (Šůcha), 14. Beneš (Staněk), 27. Dráždil (Červenka), 31. Sládek (Černoch), 35. Šůcha (Bureš), 44. Bureš (Bobr ml.) - 3. Ondruš (Klíma), 24. Lešňanský ml., 47. Šmejkal (Beleš). Rozhodčí: Gendráč - Daněk, Fára. Vyloučení: 8:4, navíc Černoch (ST) 5 minut plus osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87.
HC Buldoci Stříbro: Besta - Šůcha, Staněk, Černoch, Polívka, Bárta, Červenka, Sládek, Dráždil, Bobr ml., Zítek, Holák, Brunclík, Bureš, Beneš, Panuška, trenér Bobr st.
HC Tachov: Otava - Klíma, Černý, Lešňanský, Šmejkal, Beleš, Ondruš, Lešňanský ml., Morgenstein, Skácel, Santner, Vrána, Bučan, Jadlovský, trenéři Kůstka a Šín

V první třetině vyrovnané utkání dále rozhodovaly přesilové hry, které v polovině případů dokázali využít domácí, ale hostující družstvo nevyužilo žádnou přesilovku včetně dlouhé pětiminutové po vyloučení do konce utkání stříbrského Černocha za vražení na hrazení. Problémem hostujícího celku byla především nedisciplinovanost a zbytečná vyloučení. "V moderním ledním hokeji rozhodují utkání přesilové hry. Dokud budeme zbytečně faulovat a potom dostávat branky v oslabení, nebudeme mít nárok na vítězství. Z důvodu nedisciplinovanosti některých hráčů se zbytečně zbavujeme přesilovek a hrajeme potom po potrestání se stejným počtem hráčů jako soupeř", hodnotil hru Tachova jeden z trenérů Robin Šín.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.