HC Tachov - Farmáři Trstěnice 4:3

Branky a nahrávky: 11. Bolonin (Skácel, Bučan), 12. Jadlovský (Kůstka), 17. Morgenstein (Skácel), 46. Lešňanský ml. (Klíma, Bolonin) - 17. Lovas (Hasala), 24. Dibala (Lovas), 42. Lovas (Vopava). Rozhodčí: Daněk - Švagr, Houdek. Vyloučení: 1:5, navíc Hajný a Dibala (oba Trstěnice) trest ve hře za nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 20:24.
HC Tachov: Otava - Klíma, Černý, Morgenstein, Kůtska, Lešňanský, Skácel, Lešňanský ml., Bučan, Ondruš, Jadlovský, Beleš, Bolonin, trenér Šín
Farmáři Trstěnice: Šnajdr - Barták, Dibala, Hasala, Hodovský, Jalčák, Lovas, Mahovský, Sýkora, Vopava, Hajný, trenér Šnajdr

Od začátku vyrovnané utkání zvládli i díky své disciplinovanosti lépe domácí. Po první třetině byl stav 2:0 a na hostujícím celku byl vidět značný herní útlum. V druhé části hry se po dvou zbytečných chybách v obranné fázi hry podařilo změnit stav na 3:2 a utkání se stalo velice nervózním. V záverečné části někteří hráči Trstěnic nezvládli své emoce, byli trestáni a dokonce došlo k inzultaci rozhodčího. I přes tyto tresty se podařilo vyrovnat. Rozhodující tachovskou branku vstřelil v 46. minutě Lešňanský ml. po pěkné souhře s Klímou a Boloninem.