HC Tachov - HC Buldoci Stříbro 1:10

Branky a nahrávky: 21. Kůstka (Bučan, Lešňanský) - 2. Staněk (Šůcha), 15. Houdek, 20. Brunclík (Sládek), 25. Staněk (Šůcha), 35. Sládek, 46. Staněk, 48. Šůcha (Sládek), 49. Staněk (Šůcha), 50. Staněk (Šůcha), 51. Brunclík (Sládek).Rozhodčí: Petřina ml. - Petřina st., Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 25:27. Průběh utkání: 0:2, 1:3, 0:5.
HC Tachov: Libra - Černý, Šnajdr, Jedlovský, Šmejkal, Lešňanský, Kůstka, Bučan, Martinec, Morgenstein, Vrána, trenér Šín
HC Buldoci Stříbro: Besta, Packan - Holák, Beneš, Bárta, Bobr, Houdek, Staněk, Šůcha, Sládek, Brunclík, trenér Šůcha

První třetina byla po herní stránce velice zajímavá, domácí měli v mnoha herních činnostech náskok, ale jako vždy chybělo zdárné zakončení. Proto byl stav po první části hry 0:2. V druhé polovině utkání se již projevily herní zkušenosti stříbrského tvůrce hry Staňka a poslední třetina již byla jeho koncertem, jelikož domácím hráčům se nedařilo tohoto zkušeného hráče pokrýt. "Dnešní utkání jsme nezvládli už v první třetině, kdy jsme statisticky soupeře přestříleli, ale opět jsme nedali branku. Každá naše vstřelená branka nás stojí mnohem více sil než soupeře. Koncovka včetně střelby musí být námětem pro několik následujících tréninků. Opět jsme nastoupili v neúplné sestavě a i to se podepsalo na konečném špatném výsledku," hodnotil utkání trenér domácích Šín.