HC Tachov - HC Františkovy Lázně 3:1

Branky a nahrávky: 13. Skácel (Kůstka, Martinec), 27. Martinec (Lešňanský), 41. Lešňanský ml. (Klíma) - 20. Anděl (Vocelka). Rozhodčí: Petřina ml. - Petřina st., Daněk. Vyloučení: 3:3, navíc Čech a Hakr (oba FL) osobní trest za nesportovní chování a Vocelka (FL) trest ve hře za napadení rozhodčího. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 31. Střely na branku: 29:14. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:0.
HC Tachov: Libra - Klíma, Jadlovský, Lešňanský, Lešňanský ml., Martinec, Skácel, Kůstka, Morgenstein, Ondruš, Šmejkal, Báča, Bučan, Santner, trenér Šín
HC Františkovy Lázně: Stránský - Kubiš, Kapr, Herza, Oliva, Anděl, Čech L., Vocelka, Čech F., Řánek, Jaksch, Hakr, trenér Anděl

Domácí vstoupili do utkání aktivněji než soupeř, ale v průběhu první třetiny svůj herní projev nešťastně přizpůsobili tabulkově i herně slabšímu soupeři a zbytečně se trápili. Až ve 13. minutě po krásné souhře zajistil vedení Tachovanů centr první útočné formace Skácel. Do konce první třetiny se již stav utkání neměnil. Až na začátku druhé části hry srovnal při přesilové hře po přesné přihrávce Vocelky zkušený hrající trenér hostů Anděl. Po sedmi minutách odpověděl Tachov ve vlastním oslabení a zvýšil na 2:1. Střelcem branky byl Martinec, který svou důrazností vsítil odražený puk po střele Lešňanského od modré čáry. Zbytečná vyloučení domácích bránila aktivnějšímu přístupu a tak začínala poslední část hry těsným brankovým vedením Tachovanů. Poněkud nervózní mužstvo Františkových Lázní se dopouštělo zbytečných faulů a také nesportovního chování, které vyústilo ve fyzické napadení čárového rozhodčího Daňka. Jeden z nedovolených zákroků potrestal v přesilové hře Lešňanský ml. po přihrávce Klímy. Žádná zajímavá situace se již nevyskytla a konečný stav byl tedy 3:1. "Zbytečně jsme si komplikovali utkání nebojovností a malým nasazením, především v druhé třetině, podcenili jsme slabšího soupeře," hodnotil výkon svých svěřenců domácí trenér Šín a ještě dodal: "Jsem rád, že se hráči v závěru utkání nenechali vyprovkovat agresivním soupeřem a to nám hodně pomohlo."