HC Tachov - Mar. Lázně : HC Energie K.Vary 2 : 5

V neděli 07. 12. 2014 začala pro naše hráče další kapitola hokeje. První velký zápas na celé hřiště sehráli proti týmu HC Energie Karlovy Vary na ZS v Mariánských Lázních.

Sestava HC Tachov - Mar. Lázně tým

Mašek , Pavlovic – Eidelpes, Bílek, Kačírek, Vlažný, Křemen, Lukeš, Konigssmark, Zeman, Pittr, Bandura, Bálek

HC Tachov - Mar. Lázně : HC Energie K.Vary 2 : 5 ( 1:2 ; 0:1 ; 1:2 )

Góly HC TACHOV-Mariánské Lázně : Bílek 2 x

Komentář:
První velký zápas byl pro některé naše hráče velkou neznámou. I přestože již trénovali hru na velké hřiště, je to pořád pouze seznamováním s odlišným stylem hokeje. Za předvedený výkon jim patří uznání. Jen málo z našich hráčů již hrálo nebo hraje na velké hřiště. I přes tento handicap si troufám tvrdit, že svůj první velký zápas dohráli se vztyčenou hlavou. Trošku více štěstí při zakončení a nemusely to být jen dvě tyčky, ale góly.