HC Tachov - PSK 96 Cheb 8:1

Góly a nahrávky: 4. Santner (Klíma), 8. Husák (Beleš, Morgenstein), 13. Bolonin, 17. Šmejkal (Hliboký), 24. Santner (Beleš, Klíma), 29. Šmejkal (Báča), 30. Hubálek, 41. Šmejkal (Morgenstein) - 22. Jaroš (Moulis). Rozhodčí: Ruda, Švagr. Vyloučení: 6:8, navíc Křepelka (Cheb) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 39. Střely na branku: 24:12.
HC Tachov: Hliboký - Klíma, Bolonin, Švagr, Lešňanský st., Morgenstein, Šmejkal, Báča, Beleš, Husák, Santner, Hubálek, Ondruš, Bučan, trenér Brzobohatý
PSK 96 Cheb: Gendráč Ji. - Křepelka, Brejcha, Tomšovič, Mičuda ml., Holý, Ptáček, Mochán, Jaroš, Moulis, Mičuda st., Gendráč Ja - trenér Grech

Utkání 5. kola krajské soutěže mužů Karlovarského kraje zvládl lépe domácí celek. Vzhledem k souboji druhého s třetím celkem tabulky se očekával kvalitní zápas. I přes průběžný výsledek 3:0 byla první třetina herně zajímavá. V další části hry ovšem hosté začali ztrácet síly, dopouštěli se mnoha zbytečných nedovolených zákroků a projevila se fyzická převaha omlazeného domácího týmu. O střelecké převaze tachovského "A" mužstva svědčí celkem 24 střel na branku soupeře. Tento dokázal na tachovského dorostence Hlibokého vystřelit pouze o polovinu méně střel. "Dnes jsme se soupeřem neměli žádný větší problém. Tedy pokud nebudu radši komentovat spoustu zbytečných faulů a také nesportovní chování, především směrem k rozhodčím. Soupeř si neuvědomil, že soutěže na takovéto úrovni se hrají pro radost a žízeň", komentoval výsledek asistent trenéra domácího celku Robin Šín.