HC Tachov - Rabid Foxes Tachov 4:7

Branky a nahrávky: 5. Lešňanský ml. (Černý), 31. Lešňanský ml. (Šnajdr), 36. Kůstka (Vrána), 40. Vrána (Morgenstein) - 1. Okrutský (Brzobohatý R.), 6. Buben (Okrutský), 15. Buben (Záveský), 19. Buben (Čermák), 30. Buben (Okrutský), 48. Čermák (Záveský, Mareš), 49. Botoš (Poznán). Rozhodčí: Vrbský - Salač, Ruda.Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku:30:24. Průběh utkání: 1:3, 2:2, 1:2.
HC Tachov: Libra - Černý, Šmejkal, Lešňanský, Jadlovský, Lešňanský ml., Šnajdr, Skácel, Morgenstein, Vrána, Kůstka, Bučan, trenér Šín
Rabid Foxes Tachov: Otava - Okrutský, Čermák, Priadka, Mareš, Spišák, Záveský, Bubenščikov, Brzobohatý R., Brzobohatý M., Botoš, Jiroušek, Poznán, Gabriško, Kara, trenér Brzobohatý M.

Domácí se nechali v první třetině zaskočit nátlakovou hrou soupeře, který skóroval hned v první minutě utkání zásluhou Okrutského. I přes pokračující tlak Rabidu se domácím podařilo v 5. minutě odpovědět, když Černý prudkou střelou od modré čáry donutil branáře Otavu kotouč vyrazit a Lešňanský ml. pohotově dorážel do odkryté branky. Následovaly dvě branky hostů a tak byl stav po první třetině 1:3. Druhá třetina byla velice vyrovnaná, chvílemi domácí více přebírali iniciativu, ale celkově byl výsledek druhé části hry 2:2. Skvrnou na hře Tachova byla jistě neproměněná přesilová hra 5 na 3. V poslední třetině dohrávali utkání domácí pouze s třemi obránci kvůli zranění Michala Lešňanského.

Trenér domácích hodnotil vystoupení svých svěřenců s lehkým optimismem:"Na začátku utkání jsme se nechali zaskočit především kvalitní hrou prvního útoku soupeře, kde hraje mnoho hokejových odchovanců z jiných míst západních Čech. Další dvě části hry byly vyrovnané a možná bychom si zasloužili i remízu. Jsem rád, že naše branky střílejí už naši dorostenci - vlastní odchovanci a tím je zaručen další pozitivní vývoj tachovského hokeje. Soupeř má hodně zkušených hráčů z vyšších soutěží a tak není výsledek ani předvedená hra zklamáním."

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.