HC Tachov - SPLH Hamrníky 0:2

Góly a nahrávky: 8. Bálek (Hampejs), 14. Kysilka ml. Rozhodčí: Gendráč, Daněk. Vyloučení: 6:4, navíc Bolek (HAM) osobní trest a následně osobní trest do konce utkání za nesportovní chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.Diváci: 20. Střely na branku: 22:17.
HC Tachov: Hliboký - Černý, Klíma, Bolonin, Lešňanský ml., Švagr, Skácel, Báča, Lešňanský st., Bučan, Belše, Martinec, Morgenstein, Hubáček, trenér Brzobohatý
SPLH Hamrníky: Outrata - Hampejs, Holub, Bálek, Dzuro, Provazník, Kyslika st., Kysilka ml., Větrovec, Bolek, Vašina, trenér Šuta

Domácí "A" mužstvo nastupovalo do utkání se silným soupeřem bez jediné porážky v soutěži. I toto možná sehrálo svou roli, když na ospalém začátku v 8. minutě zakončoval hamrnický Bálek, který se ocitl sám před tachovskou brankou a nikým nehlídán. Ve 14. minutě se hostům podařilo využít přesilovou hru díky přesné střele Kysilky ml. Druhá třetina byla poznamenána zbytečnými vyloučeními domácích, kteří se tak nemohli dostat do správného tempa a naopak se museli bránit. V třetí části hry také nedošlo ke změně stavu, hra obou družstev byla velice vyrovnaná. Domácí i přes větší počet střel na branku soupeře a vytvoření tlaku v posledních pěti minutách utkání neskórovali a poprvé tak letos prohráli v krajské soutěži mužů.