HC Tachov - TJ Stadion Cheb 6:3

Branky a nahrávky: 21. Lešňanský ml. (Šmejkal), 27. Lešňanský ml., 30. Klíma (Šmejkal), 35. Lešňanský ml. (Černý), 38. Lešňanský ml., 41. Martinec - 18. Hošek (Moudrý), 27. Moudrý (Hošek), 34. Zimmel (Moudrý). Rozhodčí: Ruda - Daněk, Fára. Vyloučení: 1:3, navíc Bréda (Cheb) 10 minut za nesportovní chování.Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 29:18. Průběh utkání: 0:0, 3:2, 3:1.
HC Tachov: Libra - Klíma, Černý, Lešňanský, Šnajdr, Kovář, Lešňanský ml., Šmejkal, Morgenstein, Bučan, Martinec, trenér Šín
TJ Stadion Cheb: Zeman - Bréda, Zimmel, Hošek, Bláhovec, Bouda, Polák, Nožička, Moudrý, Šnajdler, Šebek, Hofman, Brychta, Rozporka, Huško, Fenzl, Švagr, Novotný, trenér Bouda

Domácí nastoupili k utkání v sestavě citelně zredukované několika zraněními. Jednalo se o utkání tabulkově stříbrného a bronzového mužstva a tak se od začátku hrál velice pohledný a slušný hokej. Po první části byl stav nerozhodný 0:0. Od začátku druhé třetiny byla znát mírná převaha domácích, kteří výborně zakládali útoky a rychle přecházeli přes střední pásmo do útočné třetiny. Zde byli tachovské útočné formace režisérem hry. Po druhé části hry se odcházelo do kabin za stavu 3:2. Ani poslední třetinu domácí nepodcenili a nedovolili Chebanům záskat jediný bod. Zvláští uznání trenéra patří mladému brankáři Librovi, výborný výkon podala juniorská útočná formace Šmejkal, Lešňanský ml., Kovář. Trenér Šín po utkání hodnotil hru velice pozitivně: "Konečně jsme předvedli výkon, jaký od hráčů vyžaduji. Útočná i obranná fáze hry byla bez větších problémů. Zaslouženě jsme vyhráli, bohužel jsme ještě mnoho šancí neproměnili."