Rabid Foxes Tachov - HC Tachov 6:4

Branky a nahrávky: 2. Čermák (Brzobohatý M.), 3. Bubenščikov (Poznán), 13. Poznán (Kara), 24. Brzobohatý R. (Bubenščikov), 26. Priadka (Botoš), 53. Bubenščikov (Brzobohatý R., Botoš) - 22. Kůstka (SN), 22. Lešňanský ml., 23. Lešňanský ml. (Lešňanský, Vrána), 52. Martinec (Černý). Rozhodčí: Vrbský - Procházka, Novák. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 104.Střely na branku: 26:27. Průběh utkání: 3:0, 2:3, 1:1.
Rabid Foxes Tachov: Neumann - Čermák, Priadka, Mareš, Spišák, Bubenščikov, Brzobohatý R., Brzobohatý M., Botoš, Jiroušek, Poznán, Gabriško, Kara, trenér Gabriško
HC Tachov: Libra - Černý, Šmejkal, Lešňanský, Lešňanský ml., Martinec, Skácel, Ondruš, Morgenstein, Vrána, Kůstka, Bučan, Santner, trenér Šín

Do městského derby vstoupil mnohem lépe Rabid, který si již v třetí minutě utkání vybudoval dvoubrankový náskok. Svěřenci trenéra Šína nezvládli do konce první třetiny na tento tlak adekvátně odpovědět, naopak ještě obdrželi další branku. Do druhé třetiny nastupovali hráči HC Tachov se znatelně větším odhodláním a nasazením. V 22. minutě byl v brejkové situaci zezadu faulován Ondruš, hlavní rozhodčí nařídil trestné střílení a trenérem vybraný Tomáš Kůstka tento faul potrestal krásnou brankou. Po několika sekundách hry se prosadil samostatnou akcí Lešňanský ml. a v další minutě vyrovnávací branku zajistil ten samý hráč s přispěním Lešňanského st. a Vrány. Zhoršená obranná činnost měla za následek vstřelení branky Rabidu v 24. minutě. Domácí ještě stačili potrestat HC Tachov při přesilovce a tak byl stav po druhé části hry 5:3. V poslední třetině se každé mužstvo prosadilo ještě jednou a tak nakonec Rabid Tachov získal všechny tři body. "Utkání jsme si prohráli špatným vstupem. Malé nasazení a zbytečný respekt před soupeřem v celé první třetině předznamenal konečný výsledek. Jsem rád, že chlapi se nevzdali ani za nepříznivého stavu 3:0 a bojovali. U soupeře je stále ještě vidět větší zkušenost mnoha dojíždějících hráčů ze Sokolova i dalších míst. Hladkému průběhu utkání také pomohl kvalitní výkon hlavního rozhodčího," hodnotil utkání trenér Šín.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.