TJ SOKOL MALÁ VÍSKA - HC Tachov 9:2

Branky a nahrávky: 18. Papoušek Ji., 25. Šimsa (Papoušek Ji., Nauš), 26. Chalupa (Papoušek Ji.), 30. Šimsa (Papoušek Ja.), 47. Smolík (Papoušek Ji.), 50. Kosohorský (Nauš), 51. Smolík (Papoušek Ji.), 52. Šimsa (Kosohorský), 52. Chalupa (Kosohorský) - 13. Ondruš (Kůstka), 44. Skácel (Lešňanský ml.).Rozhodčí: Peksa - Fait, Jindra. Vyloučení: 4:4, navíc Kobzík (MV) větší + osobní trest do konce utkání a Davídek (MV) a Otava (TC) osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53.
TJ SOKOL MALÁ VÍSKA: Sika - Chalupa, Šimsa, Papoušek Ja., Papoušek Ji., Nauš, Kosohorský, Rašek, Král, Kohout, Davídek, Kobzík, Fait, Smolík, trenér Šimsa
HC Tachov: Otava - Černý, Kůstka, Lešňanský, Klíma, Šmejkal, Skácel, Báča, Lešňanský ml., Vrána, Bučan, Ondruš, Santner, Morgenstein, Beleš, Bolonin, trenér Šín

Ze začátku pohledné a vyrovnané utkání se již v průběhu druhé části hry začalo stávat hrou v režii domácího mužstva. Tachované ještě v 44. minutě utkání drželi krok za stavu 4:2, ale během šesti minut se úplně rozpadla dobrá taktická hra v obraně a domácí vstřelili pět rychlých branek. V konečném stavu utkání se tedy neobrazí celé utkání, ale výhra Malé Vísky je za výkon hostů v poslední třetině více než zasloužená.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.