HC Baník Sokolov - HC Tachov / Mariánské Lázně B 5:8

Branky a nahrávky: 24. Chval (Goralka), 28. Chval (Halberštát), 43. Chval, 43. Chval, 45. Chval - 5. Klejna, 9. Fišer, 11. Fišer (Křemen), 13. Klejna (Fišer, Resinecker), 36. Klejna, 38. Reisnecker (Melka, Fišer), 39. Machač (Berčík), 42. Ďugel (Šilhán, Klejna).Rozhodčí: Fillinger - Jadlovský.Tresty: 2:1.Využití: 0:1.Diváci: 43.Střely na branku: 14:23.
HC Baník Sokolov: Mráz - Goralka, Kamas, Lisý, Šimek, Koco, Halberštát, Chval, Bartoš, Petrov, Šištík, Prediger, trenér Škarda
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Jánošík - Fišer, Klejna, Černý, Reisnecker, Melka, Machač, Ďugel, Berčík, Šilhán, Křemen, Zavřel, Zavřelová, trenér Brzobohatý