HC Baník Sokolov - HC Tachov / Mariánské Lázně B 5:5

Góly: Černý 4, Balín. Diváci: 81.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Marek - Pinta, Bartoš, Hornof, Rossler, Lange, Balín, Ruda, Fukal, Rolínek, Homolka, Černý, trenér Brzobohatý

Čtvrťáci vyjeli v neděli 30. ledna do Sokolova, kde je čekal snad nejtěžší soupeř letošní sezóny. Soustředěný a velice dobrý výkon zejména v prvních dvou třetinách dával šanci na vítězství a především na překonání obav ze silného soupeře. Góly ze hry doháněli sokolovští trefami z nájezdů, ve kterých se nám naopak příliš nedařilo. V poslední třetině naši mírně polevili, soupeři naopak přitvrdili a podařilo se jim vyrovnat a dokonce se ujali vedení o jednu branku. Chvíli před závěrečnou sirénou však naši skóre srovnali na 5 : 5. Samotný výsledek není tak důležitý jako vědomí, že i obávaného soupeře lze přehrát. V tomto utkání byli tachovští těmi lepšími na ledě.