HC Maan Cheb - HC Tachov 4:6

Góly a nahrávky: 13. Móro (Anděl, Kotrbáček), 33. Himl, 34. Velek, 52. Anděl (Kotrbáček) - 4. Beleš (Morgenstein), 24. Martinec (Jadlovský), 26. Horáček (Skácel, Lešňanský ml.), 41. Morgenstein (Beleš, Šmejkal), 42. Lešňanský ml. (Husák), 50. Horáček (Martinec). Rozhodčí: Čelikovský, Hesová. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 16:32.
HC Maan Cheb: Homolka - Móro, Leskovjak, Himl, Anděl, Šturm, Valečka, Velek, Šmíd, Votoupal, Fikar, Kotrbáček, vedoucí Fikar, trenér Anděl
HC Tachov: Libra - Černý, Santner, Švagr, Lešňanský ml., Šmejkal, Klíma, Skácel, Morgenstein, Beleš, Husák, Martinec, Horáček, Jadlovský, vedoucí Šín, trenér Brzobohatý

Tachovský "A" tým zajížděl v pondělí večer k mistrovskému utkání proti HC Maan do Chebu. Tento papírově mnohem slabší soupeř z předposledního místa tabulky ovšem Tachovany zaskočil svou houževnatostí a k dvěma vyrovnaným třetinám přispělo také podcenění tohoto soupeře. Skóre utkání jako první otevřel Beleš, který pohotově před brankou dorážel puk ze střely Morgensteina. Ve 13. minutě vyrovnával po hrubé chybě v obraně chebský Móro. Druhá třetina byla na vstřelené góly také vyrovnaná, za hosty se prosadil Martinec a Horáček. Oba góly stejně jako ten z první části hry pramenily především z kvalitní práce před brankou soupeře, které spočívá v clonění a důslednému dorážení puků. V závěrečné třetině se projevila lepší taktická i fyzická výbava Tachova a hosté si tak po gólech Morgensteina, Lešňanského ml. a Horáčka domů odváželi důležité tři body.

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.