HC Tachov / Mariánské Lázně A - HC Tachov / Mariánské Lázně B 3:7

Góly: Ruda 4, Hornof 2, Bartoš.Rozhodčí: Špírek, Černý.Diváci: 65.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Marek - Hornof, Bartoš, Rolínek, Lange, Homolka, Pinta, Rossler, Hrůšová, Veřtat, Ruda, trenér Brzobohatý

V neděli vyjížděli žáci 4. tříd k zápasu s mariánskolázeňskými vrstevníky. Také tentokrát pokračovali ve vítězném tažení po západočeských zimních stadionech a zdolali své soupeře v poměru 7:3. Zápas byl zpočátku zcela vyrovnaný, vyznačoval se zběsilou honbou za pukem a častými pády na obou stranách. Naši ale pomalu získávali převahu a dokázali ji vyjádřit počtem vstřelených gólů. V závěru soupeři doplatili na svou "starou" bolest, když začali po předchozím slušném výkonu "zdobit" hru nečistými zákroky. Tachovským tentokrát museli vypomoci mladší kolegové ze 3. tříd, kteří vzhledem k tomu, že zatím hrají jen na třetině ledové plochy, měli problémy s postavením mimo hru. Přesto lze výkon celého kolektivu hodnotit kladně, herně i takticky byli lepší než soupeři.