HC Tachov / Mariánské Lázně B - DDM Rokycany 12:6

Góly: Černý 3, Balín 3, Rolínek 2, Fukal 2, Hornof, Pinta.Rozhodčí: Švagr, Kubík.Tresty: 2:4.Diváci: 56.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Marek - Černý, Bartoš, Rolínek, Lange, Hornof, Pinta, Rossler, Fukal, Balín, Ruda, trenér Brzobohatý

Jedna remíza a pět vítězství - to je zatím vynikající bilance čtvrťáků. V posledním utkání porazili na domácím ledě soupeře z Rokycan v poměru 12 : 6. Stav byl po prvních dvou třetinách 11 : 2. Naši mladí hokejisté předváděli bojovný výkon, soupeře předčili v bruslení, kombinační hře, práci s pukem i v rychlosti. Ale do poslední třetiny jakoby nastoupili jiní hráči. Snad ukolébáni příznivým skóre, snad podcenili soupeře. Nic se jim nedařilo. Rokycanští se okamžitě chopili příležitosti a "nasázeli" našim čtyři góly, zatímco my jsme se trefili pouze jednou. Naštěstí se hokej hraje "jen" na tři třetiny a siréna právě včas zastavila nápor soupeřů i planou hru domácích.