HC Tachov / Mariánské Lázně B - HC Baník Sokolov 5:7

Góly: Balín, Fukal, Veřtat, Černý.Rozhodčí: Procházka, Hliboký.Diváci: 61.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Marek - Černý, Bartoš, Rolínek, Hornof, Hrůšová, Lange, Ruda, Fukal, Pinta, Homolka, Balín, Rossler, Veřtat, trenér Brzobohatý

V úterý 1. března přijeli hrát na tachovský led čtvrťáci ze Sokolova, jeden z letošních nejtěžších soupeřů, který "vyniká " tvrdou hrou. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Tachovští měli sice od začátku mírnou převahu, nedokázali ji ale zúročit. V poli hráli velmi dobře, chyběla však koncovka, střel na bránu bylo jako šafránu. V prvních dvou třetinách tak dokázali skórovat pouze z trestného střílení. Až v poslední třetině nabili ostrými a dvakrát překonali sokolovského brankáře ze hry. Zápas skončil remízou 4:4.