HC Tachov / Mariánské Lázně B - HC Energie Karlovy Vary

Branky a nahrávky: Fišer 2, Penc, Klejna, Reisnecker, Černý.Rozhodčí: Skácel, Fillinger.Diváci: 50.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Jánošík - Klejna, Ďugel, Penc, Machač, Fišer, Gažík, Šilhán, Reisnecker, Černý, Berčík, trenér Brzobohatý

Ve středu 20. ledna odehráli naši žáci 4. třídy odložené utkání proti HC Energie Karlovy Vary. Zápas odehráli nadšeně a předvedli výkon, který se musel líbit celé početné divácké kulise. Do soupeře jsme se pustili od začátku z ostra. První gól padl už ve třetí minutě. Soupeř ovšem kontroval a bylo srovnáno. Třikrát jsme vedli, ale soupeř dokázal vždy vyrovnat. Po dvou třetinách dokonce vedl 5:3. Po přeskupení řad a důrazné domluvě trenéra v šatně předvedli naši borci nevídaný brat jak ve skóre, tak hlavně v předvedené hře. Jedním slovem nádhera. Nepříznivý stav jsme dokázali během čtyř minut otočit na konečných 6:5 v náš prospěch. Třetí třetina byla určitě nejlepším hokejem, který naši hoši předvedli.