HC Tachov / Mariánské Lázně B - HC Klatovy 9:10

Branky a nahrávky: 2. Reisnecker (Černý David), 5. Černý Daniel (Černý David), 9. Berčík (Fišer, Klejna), 13. Fišer, 15. Reisnecker, 17. Fišer (Šilhán, Klejna), 18. Černý Daniel (Reisnecker, Černý David), 40. Fišer, 42. Černý Daniel - 4. Kaňák, 11. Šperl (Párecký), 13. Kaňák, 20. Párecký (Mužík R.), 23. Mužík R. (Šperl, Párecký), 26. Kaňák (Krs), 26. Šperl (Koutník), 34. Mužík T. (Vávra), 35. Lorencová (Krs, Kaňák), 40. ŠperlRozhodčí: Jadlovský, Švagr.Tresty: 1:5.Využití: 4:1.Diváci:63.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Jánošík - Klejna, Machač, Berčík, Ďugel, Černý Daniel, Fišer, Šilhán, Reisnecker, Kudláček, Černý David, trenér Brzobohatý
HC Klatovy: Šafránek, Nový - Vlasák Tomáš I., Kaňák, Krs, Lejsková, Mužík T., Koutník, Šperl, Mužík R., Koutník, Šperl, Vlasák Tomáš II., Brtník, Párecký, Vávra, Lorencová, trenér Krs

Do utkání vstoupili lépe domácí a v 18. minutě vedli 7:3. Bohužel se hráči spokojili dle nich s "dostatečným" náskokem a během chvíle dovolili hostům celé utkání zdramatizovat. Ani přestávka po druhé třetině nevedla k zlepšení koncentrace a nasazení domácích. Závěr lépe zvládli Klatovští a tak si zaslouženě odvezli těsnou výhru.