HC Tachov / Mariánské Lázně B - HC Meteor Třemošná 5:4

Góly: Ruda 2, Hornof, Fula, Rossler.Rozhodčí: Fillinger, Jadlovský.Diváci: 64.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Marek - Černý, Bartoš, Rolínek, Lange, Hornof, Pinta, Rossler, Fukal, Balín, Ruda, trenér Brzobohatý

Těžký soupeř čekal v sobotu žáky 4. tříd na domácím ledě. S Třemošnou dosud nikdy nevyhráli a ke každému zápasu nastupovali vždy s despektem a pocitem předem prohraného utkání. Tím, kdo tentokrát první skóroval, ale byli naši čtvrťáci, a to je nastartovalo k bojovnému kolektivnímu výkonu, který se navíc mohl opřít o výborně chytajícího brankáře Vojtu Marka. Za stavu 5:2 se zdálo, že je utkání vyhrané, avšak Třemošenští se nehodlali smířit s prohrou. Poslední třetina byla velice napjatá pro fandící rodiče na obou stranách, zvláště pak když soupeř snížil po trestném střílení na rozdíl dvou branek. Několik minut před koncem pak dostali naši ještě jeden gól - ale to bylo vše. Zaslouženě zvítězili 5 : 4.