HC Tachov / Mariánské Lázně B - HC Tachov / Mariánské Lázně A 3:7

Branky a nahrávky: 28. Machač, 40. Penc, 43. Reisnecker - 16. Kudláček (Vašíček), 18. Kuluris, 24. Gažík (Jirků), 26. Kudláček, 32. Sláma (Gažík), 32. Gažík (Křemen), 34. Kudláček.Rozhodčí: Vrbský, Procházka.Tresty: 1:8.Využití: 0:1.Diváci: 83.
HC Tachov - Mariánské Lázně B: Janošík - Klejna, Ďugel, Černý, Machač, Fišer, Šilhán, Penc, Reisnecker, Berčík, trenér Brzobohatý
HC Tachov - Mariánské Lázně A: Baetge - Vašíček, Jirků, Kudláček, Zavřelová, Zavřel, Hedrik, Holub, Křemen, Sláma, Gažík, Zablotnij, Sloup, Kuluris, trenér Contos

Noční můra pro hráče Tachova? Timon Baetge - brankář z Mariánských Lázní. Tento postavou drobný chlapec pokořil náš bojovný tým svým ohromným výkonem. Do soupeře jsme se pustili z ostra. Vytvářeli jsme si šanci za šancí, ale Timon nám nedal šanci. Dokázal, že v této soutěži nemá konkurenta. Náš tlak v první třetině byl drvivý, ale nepomohly nám ani čtyři trestná střílení, která měla předem jasného vítěze - Timona Baetgeho. Dá se řict, že naše borce doslova psychicky odrovnal. Stav 1:4 po dvou třetinách byl pro nás za předváděnou hru více než krutý. Do třetí třetiny jsme přeskupili řady, což bylo spíš k naší nevýhodě. Až za stavu 1:7 jsme dokázali dát dva góly a trošku upravili skóre. Zápas, v kterém jsme byli daleko lepší v poli, se tak skončil naší krutou prohrou.