Letní příprava na sezónu 2016/2017

Informace ohledně letní přípravy na sezonu 2016/2017 a rozdělení hráčů do kategorií. Vše potřebné najdete uvnitř článku.

Trenérské obsazení:


Mladší dorost: Klapáč, Eidelpes
Starší žáci: Hrůša
Mladší žáci: Brzobohatý, Malý
2+3+4: Brzobohatý
Z: Jirmus

Rozpis tréninků:


MD

Začátek letní přípravy od 2.5.2016, ročníky 2000, 2001, 2002, po domluvě s trenérem 1999, 1998
Pondělí – 17.00-18.30hod, atlet. dráha + uměl. hřiště
Úterý – 17.00-18.30hod., posilovna + ZS
Středa – 17.00-18.30hod, atlet. dráha + uměl. Hřiště
Čtvrtek – 17.30-18.30hod, posilovna + ZS
Pátek – ???? led na ZS Košutka (od 13.5.2016) - bude dodatečně upřesněno


Ročníky 2003, 2004 a postaršené 2005, ve středu bude výběh, bazén, inline brusle, trampolíny, kolo, vždy bude upřesněno v pondělí
Pondělí – 16.30-18hod, uměl. hřiště
Úterý – 16.30-18hod, ZS
Středa – 16.30-18hod, sportoviště
Čtvrtek – 16.30-18hod, posilovna + ZS


Ročníky 2005, 2006 a postaršené 2007, v půlce letní přípravy sehrajeme turnaj či přátelák v hokejbale ve Stříbře
Pondělí – 17.15-18.45hod, uměl. hřiště + posilovna
Úterý – 17.15-18.45hod, uměl. hřiště + posilovna
Středa – 17.15-18.45hod, ZS
Čtvrtek – 17.15-18.45hod, výběh + hry


2+3+4

Ročníky 2007, 2008, 2009, hráči, kteří trénovali ve skupině 2+3+4 na ledě
Pondělí – 16-17hod, uměl. hříště
Úterý – 16-17hod, uměl. hřiště
Středa – 16-17hod, ZS
Čtvrtek – 16-17hod, výběh + hry


Z

Začátek letní přípravy od 17.5.2016
Úterý + Čtvrtek – 16-17hod, uměl. hřiště + ZS + bazén + trampolíny

 

Seznam hráčů v žákovských kategoriích HC Tachov na sezónu 2016/2017

Dorost:


Fišer
Gažík
Ďugel
Rolínek
Marek – Br.
Rössler
Svoboda
Hrůšová
Šmajdová
Nový – Br.
Havrda

+ hráči z ML
Do tréninku budou zařazeni hráči ročníku 1999,1998, spadající do chlapů po schválení trenérem dané kategorie

Starší žáci:


Maštalířský – Br.
Černý
Hrůša
Marek
Kratochvíl
Roidt
Šroub – Br.
Martinec – Br.
Dorot
Moravec
Krasanovský
Kutlák
Martinec
Raba
Buben
Drabeš ???
Procházka ???
Maštalířský
Bílek ???

Mladší žáci:


Klimešová
Mašek – Br.
Vlažný
Křemen
Šlosár
Lukeš
Bandura
Königsmark
Souček
Pitr
Malý
Mähller
Čácha
Molnár – Br.
Timura
Kirschner
Záveský

2+3+4:


Štíbr
Lácha
Švejkovský
Boček
Mára
Šmehlík
Švajko – Br.
Kratejl
Holík
Trávníček
Zotov
Mähller – Br.
Horáček
Bradáč
Mašek
Turek
Souček
Mamula
Harvilla J.
Harvilla M.
Váňa

© 2014 HC Tachov, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem HC Tachov, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@hctachov.cz nebo telefonu: +420 608 041 793