V Tachově proběhla akce Pojď hrát hokej

úterý 25. leden 2022

Ve úterý 25.1.2022 proběhla na zimním stadionu v Tachově akce Pojď hrát hokej. Akce v našem klubu se zúčastnilo 21 nových dětí. Po zápisu a prezentaci si děti vyzkoušely v rozcvičovně trénink na suchu a střelbu na branku v naší střelnici. Poté už natěšeny vyjely na ledovou plochu zimního stadionu. Trénink probíhal ve výborné atmosféře a děti si vyzkoušely bruslení a hry na ledě. Rodiče mohli sledovat nejen své ratolesti, ale i ukázkovou tréninkovou jednotku mladších žáků. Celá akce proběhla v přátelské atmosféře a všichni si to velice užili. Pokud se vám u nás líbilo rádi vás uvidíme na tréninku v úterý od 17:00 hod nebo ve čtvrtek od 17:30 ( Pokud budete potřebovat něco půjčit doražte min o půl hodiny dříve :-)