Ohlédnutí za týdnem hokeje

Ve čtvrtek 25.1.2018 proběhla na Zimním stadionu v Tachově od 16:30 hod. opakovaně velká náborová akce v rámci projektu ČSLH „Týden hokeje". Akce se velmi povedla, a tentokrát jsem na ledě přivítali 20 nových malých hokejistů. Rodičům jsme představili náš hokejový klub a dětičkám ukázali, že je může i náročný trénink velmi bavit. Proběhla opět ukázka tréninku na ledě i na suchu. Děti dostaly dárečky a hokejové dresy. Na akci se přišli podívat i zástupci města pan starosta Struček Jiří a pan místostarosta Vrána Petr. Hokej je dřina, ale i zábava. Chcete být součástí správné party, mít mnoho kamarádů, a bavit se sportem? Přijďte na Zimní stadion v Tachově, rádi Vás vezmeme do party. :-)

Příští trénink se koná ve čtvrtek 17:15 -18:15

sobota 27. leden 2018