Klubové příspěvky

Vážení rodiče a členové klubu HC Tachov. Jelikož se množí dotazy a nejasnosti ohledně výše klubových příspěvků, uvádíe k tomuto následující informace.

Z – 3. třída - 5.000,-Kč/sezóna nebo 417,-Kč/měsíčně
4.třída – MŽ, SŽ, 7.200,-Kč/sezóna nebo 600,-Kč/měsíčně
Dorost 8.600,-Kč/sezóna nebo 717,-Kč/měsíčně
Mužstvo „A" 6100,-Kč/sezóna
Mužstvo „B" 4.850,-Kč/sezóna

PRAVIDLA PRO SNÍŽENÉ PŘÍSPĚVKY:

1. Vedoucí družstev hradí za dítě (člena) 50% příspěvku za sezónu.
2. Pokud jsou členem dvě děti z jedné rodiny, poplatek za mladší dítě je snížen na 50% příspěvku za sezónu.
3. V případě dojíždění z místa pobytu více jak 20 km, je příspěvek snížen o 10% z příspěvku na sezónu.
O snížení příspěvku rozhoduje výbor na základě písemného požadavku zákonných zástupců, vyjma bodu č. 1 a 2. Pokud zákonný zástupce nepodá písemný požadavek, a tento mu nebude výborem schválen, je povinen hradit celou výši příspěvku, aby se zamezilo případným neshodám a samovolnému ponižování příspěvku z důvodu případného rozdílného posuzování kilometrů pro dojíždění.
V sezóně květen až duben není hrazen měsíc červenec. Platby jsou tedy za 11 měsíců, rozvrženy do 12 splátek pro možnost lépe kontrolovat a zadávat trvalý příkaz. Den splatnosti klubového příspěvku je vždy k 15. dni daného měsíce.
V případě neuhrazení klubového příspěvku do konce měsíce bude klub účtovat za každý den prodlení 0,5 %.
Klubový příspěvek je možné hradit i v jiných splátkách než měsíčních tj. pololetně či jednorázovou platbou vždy převodem na účet. V případě jiné než měsíční platby je třeba tuto skutečnost oznámit předsedkyni klubu.

Číslo účtu pro platby je: 107-9330630217/0100, KB a.s.
Do textu uveďte jméno dítěte či člena.