Nábor malých hokejistů a hokejistek začíná 22. září od 17:00 hod.

Vážení rodiče,
cílem náboru je připravit Vaše děti na přechod do hokejové základny. V náboru učíme děti převážně základy bruslení a disciplíně. Nábor není školička bruslení. Školičku bruslení zajišťujeme pro školky a školy v dopoledních hodinách. Začátek náboru je v úterý 22.září (17:00 – 18:00 hod.) poté pokračuje každé úterý. (neprobíhá o svátcích a prázdninách)
Pro nově příchozí je nábor zdarma.
Pro loňské účastníky 500 Kč/ 12 tr. jednotek do konce roku. Od ledna poté 400 Kč/ 8 tr. jednotek .
Pokud bude Vaše dítě vybráno do hokejové základny bude pokračovat zdarma do konce sezóny tj. do dubna 2016. Rodič začíná platit od května 417 Kč/ měsíc.
Také mu bude dle možností poskytnuta zdarma hokejová výstroj.

pondělí 7. září 2015

Malé seznámení s hokejem
Hokej je nejrychlejší kolektivní hra na světě. Celkem hokej hraje po celé planetě více jak 2 milióny chlapců a dívek. Hra je založena na týmové spolupráci, disciplíně a rychlosti. Hokej je nádherná hra na dívání, ale ještě lepší je hokej hrát. V letošní sezoně náš hokejový klub rozšířil o tým Žen.
Proč začít hrát hokej?

• Důvodů je mnoho. Naučím se bruslit, získám sílu, vytrvalost, rychlost, zlepším koordinaci.
  • Zvýším si sebevědomí, naučím se soupeřit a osvojím si pravidla fair play.
  • Naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, speciální obratnost.
  • Hry jako je fotbal, florbal, hokejbal a další jsou běžnými sporty, kterým v tréninku věnujeme pozornost, doplňujeme tak hokejové dovednosti a rozvíjíme všestrannost.
  • Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje.
  • Týmová spolupráce, rozdělení úkolů, vzájemná podpora, to jsou vlastnosti, které uplatním ve svém životě.
  • Hokejisté jsou kamarádi a učí se zároveň disciplíně a zodpovědnosti, hráči musí spolupracovat a vzájemně se podporovat.

Kolik mě to bude stát?
Výzbroj nováčkům rádi zapůjčíme na celou sezonu, ale dá se pořídit i za velice
rozumnou cenu.
Hokej je bezpečná hra,
Žákovský hokej není profesionální kontaktní sport. V žákovských kategoriích se
nehraje do těla, ke zranění dochází jen velmi zřídka. Hráči jsou oblečeni do kvalitní
výzbroje, která je ochrání.
Hokej baví celou rodinu.
Hokej je nádherný sport na dívání a fandění, během zápasů je mnoho příležitost
poznat nové lidi a spřátelit se. Hokej hrají holky i kluci.